TARLA AL
KOLAYCA TARLA AL

Yatırımlık veya Hobi Bahçelik Tarla mı
Almak İstiyorsunuz ?

Yatırımlık veya Hobi Bahçelik tarla almak istiyorsanız her bütçeye uygun, seçtiğiniz ilde sizlere en uygun tarlalar sunuyoruz.

GELECEĞİNİZ BİZİMLE GÜVENDE

Tarla Exper ile Güvenle Tarlanızı Alın

Tarla almak isteyenler için geniş bir portföy sunarak müşterilerimizin bütçe ve tercihlerine en uygun tarlayı bulmalarına yardımcı oluruz.

GELECEĞE YATIRIM YAPIN

Sık Sorulan
Sorular

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve doğru kararlar almalarına yardımcı olmak için buradayız.

Tarla Exper olarak, geniş bir tarla portföyü sunuyoruz. Müşterilerimizin bütçe, lokasyon ve kullanım amacına uygun tarlaları bulmalarına yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz, size en uygun tarlayı seçmenizde size rehberlik eder. Size en uygun tarlayı bulmak ve doğru kararları almanıza yardımcı olmak için bize ulaşın.

Tarla almak için ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Tarla alımı için gereken bütçe, birçok faktöre bağlı olarak değişir. Tarlanın konumu, büyüklüğü, tarım potansiyeli gibi faktörler bütçenizi etkileyebilir. Uzmanlarımız sizinle birlikte çalışarak, bütçenize uygun en iyi tarlayı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Tarla alım işlemi nasıl gerçekleşir?

Tarla alım işlemi oldukça basittir. İlk adım olarak, isteklerinizi ve beklentilerinizi belirten bir talep formu doldurmanız yeterlidir. Ardından, uzmanlarımız taleplerinizi değerlendirir ve size en uygun tarlayı bulmak için çalışır. Tarlayı belirledikten sonra, satın alma sürecini başlatmak için gerekli adımları birlikte atarız.

Satın aldığım tarlanın tapu işlemleri nasıl gerçekleşir?

Tapu işlemleri, başvuru, belediye beyan verme gibi detaylarla sizin ilgilenmenize gerek kalmaz. Satın alma işlemi tamamlandığında, tapu işlemlerini biz hallederiz ve size tapunuzu teslim ederiz.